Haber

Esentepe Parkı’nda mutlu son

Milas’ın kentsel dokusunu yansıtan simge yapılarından biri olan ve onarım ve düzenleme çalışmaları tamamlanan Esentepe Parkı’nın açılışı 22 Haziran Perşembe günü saat 19.00’da yapılacak.

 

Milas’ın sosyal yaşamının en değerli noktalarından biri olan Esentepe Parkı’nda Kentsel ve Arkeolojik Sit alanı içinde bir süredir devam eden çalışmalar tamamlandı. Milas Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaların ardından yeni çehresine kavuşan park, geçmişin izlerini çağdaş bir görünümle yaşamak isteyen vatandaşların uğrak noktası olacak.

Milas Belediyesi Gıda A.Ş. tarafından vatandaşların keyifli dakikalar geçirmesine vesile olacak kafe-restoranın Esentepe tarafından işletileceği Esentepe’de cam kaplı anıt mezar ile gece müzelerine değerli bir hizmet sunulacak.

 

22 HAZİRAN’DA AÇILIYOR

Milas Belediyesi’nin çalışmaları ile önemli bir ören yeri olan ve kafe-park olarak hizmet verecek olan Esentepe Parkı 22 Haziran Perşembe günü saat 19.00’da açılacak. İçinde çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, park, havuz, rengarenk ağaçlar ve kafeterya bulunan tesis, ziyaretçilerine huzurlu dakikalar yaşatacak.

Esentepe Parkı’nın açılış haberini “Çocukluk ve gençlik yıllarımızın o güzel anılarıyla… Esentepe Parkımız açılıyor…” diyerek açıklayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Perşembe günü yapılacak açılış törenine tüm Milaslıları davet etti. , 22 Haziran. Önder Tokat, “Milaslılar için çok özel olan Esentepe’yi eski ihtişamına kavuşturduk, Milaslıların beğenisine sunuyoruz… Özlediğimiz Esentepe’nin açılışına herkesi davet ediyoruz” .” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-gurpinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu