Teknoloji

İddia: Xiaomi Yeni Bir Katlanabilir Telefon Çıkarabilir – Webtekno

Akıllı telefon denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Xiaomi, her yıl birçok farklı telefonla karşımıza çıkıyor. Şimdi ortaya çıkan bilgiler, Çinli teknoloji devinin alanında iddialı olabilecek yepyeni bir model üzerinde çalışıyor olabileceğini gösteriyor.

Sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station tarafından Weibo üzerinden paylaşılan bilgilerde, Xiaomi’nin yeni bir cihaz çıkarmayı planladığı görüldü. Sızıntı, telefonun daha önce piyasaya sürülen Xiaomi eserleriyle eşleştirildiğini gösteriyor. alakalı değilaçıklığa kavuşmuş.

Henüz hakkında bir bilgi bulunmayan cihaz, “Xiaomi Mix Flip” isimli katlanabilir bir telefon olabilir.

Paylaşılan bilgilere göre telefonun model numarası” N7 ”. Bu numara pek mantıklı gelmese de argümanlar, cihazın birkaç yıldır söylentileri dolaşan “Xiaomi Mix Flip” olabileceğini söylüyor. Adından da anlaşılacağı üzere cihaz katlanabilir bir telefon olabilir. bu konuda o Samsung Galaxy Z Flip veya Motorola Razr’akarşılaştırabiliriz.

Xiaomi’nin zaten Mix Fold adında tartışmaya açık bir katlanabilir telefonu olduğunu biliyoruz. Ancak N7 ile ilgili söylenti doğru çıkarsa yeni cihaz, dikey olarak katlanabilir“flip” segmentinde yer alacaktır.

Tabii bunların hepsi bir iddia olduğunu Gerçek olup olmadığına dair resmi bir bilgi olmadığını tekrar vurgulayalım. Xiaomi’nin hakkında hiçbir şey bilmediğimiz “N7” model numaralı telefonu hakkında bilgi almak için beklememiz gerekiyor.

sariyahsi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu